Ronaldo nxjerr në shitje avionin e tij

Cristiano Ronaldo ka nxjerrë në shitje avionin e tij privat me vlerë 20 milionë funte, të markës ‘’Gulfstream G200’’, shkruan gazeta ‘’The Sun’.

Super ylli i Manchester City-t e bleu avionin me dy motorë në vitin 2015, por siç duket tani po kërkon një tjetër më të madh.

Avioni është mënyra kryesore e transportit të Ronaldos dhe familjes së tij.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close