Gjani Alioski në qendër të vëmendjes, nuk e lë rehatë shokun e skuadrës gjatë intervistës (VIDEO)

Reprezentuesi i Maqedonisë, Ezgjan Alioski, po kalon momentet më të mira me fanellën e Fenerbahçes në Turqi. Dihet se Gjani, përveçse është profesionist i madh në fushë, njihet edhe për batutat dhe skenat interesante jashtë fushës së futbollit.

Pas fitores së mbrëmshme të Fenerbahçes, teksa Crespo po bënte një deklaratë, Gjani kalon pranë dhe e tërhoqi nga flokët. Dhe ai nuk u ndal me kaq, ai u ndal në mix zonën, duke u përzier në intervistën e shokut të skuadrës, duke bërë të qeshnin përkthyesin dhe gazetarin.

VIDEO

VIDEO 2

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close