Rikthehet Sadio Mane, mund të jetë gati kundër PSG-së

Kur kanë mbetur edhe më pak se një muaj nga ndeshja e Ligës së Kampionëve kundër PSG-së, ka lajme të mira për Bayernin.

Sadio Mane që dukej se kishte humbur këtë sfidë për shkak të lëndimit, është rikuperuar shpejtë dhe mund të paraqitet në atë sfidë.

Ylli senegalez është rikthyer në stërvitje dhe duket një gëzim i madh në fytyrën e tij.

Mane është stërvitur i vetëm dhe punon që të jetë gati për sfidën e 14 shkurtit kundër kampionëve të Francës.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close