Zhegrova ‘jep leksione’, shënon një super gol (VIDEO)

Edon Zhegrova ka luajtur një miqësore ndaj Aaraus, ku ata kanë fituar me rezultat 5-0. Baseli janë në garën për titullin e Sëiss Super League dhe për momentin gjenden në vendin e dytë me 23 pikë të grumbulluara, 5 më pak se lideri Young Boys.

Zhegrova në anën tjetër po tregon se nuk ka humbur aspak aftësitë e tij dhe është gati t’i ndihmojë skuadrës.

Ai në ndeshjen miqësore nuk tregoi aspak mëshirë duke dribluar e shënuar një gol të mrekullueshëm./Lajmi.net/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close