Është Mourinho në pyetje, lojtari francez lë milionat në Arabi dhe arrin marrëveshje me Fenerbahcen

Futbollisti i njohur, Allan Saint-Maximin pritet të transferohet te Fernerbahce në Superligën e Turqisë.

Trajneri portugez, Jose Mourinho është adhurues i madh i lojtarit francez dhe tashmë mund ta ketë në skuadër.

Lajmin për transferimin e mundshëm të Saint-Maximin në Fenerbahce e bëri të ditur gazetari italian, Fabrizio Romano.

Allan Saint-Maximin pritet t’i bashkohet Fenerit nga Al Ahli vetëm në formë huazimi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close