(FOTO) Kështu e kanë kaluar natën e ndërrimit të viteve futbollistët e Barçës

Ndryshe nga vitet e tjera, këtë herë nuk kishte shumë futbollistë të FC Barcelonës që postonin fotot e tyre në rrjetet sociale teksa festonin natën e Vitit të Ri dhe ardhjen e vitit 2023.

Barazimi zhgënjyes në ndeshjen kundër Espanyolit në Camp Nou me shumë gjasa i ndaloi disa lojtarët nga ndarja e atij momenti me familjet e tyre. Pedri dhe Ferran Torres ishin të parët që e bënë këtë. I pari, me prindërit e tij, Fernando dhe María Rosario, dhe vëllain e tij Fer, ndërsa i dyti u shfaq me partneren e tij, Sira Martínez .

Kështu e kanë kaluar natën e ndërrimit të viteve
Xavi Hernández gjithashtu ka pozuar me gruan e tij, Núria Cunillera , në llogarinë e saj në Instagram, i veshur për një mbrëmje gala dhe duke bërë një fytyrë të mirë në një fundvit të dobët futbollistik.

Kështu e kanë kaluar natën e ndërrimit të viteve

Tashmë herët në këtë ditë të parë të vitit, u shfaqën imazhe të Robert Lewandowski, Frenkie de Jong, Sergi Roberto dhe Andreas Christensen , me partnerët e tyre përkatës, duke festuar së bashku natën e Vitit të Ri. Nuk është hera e parë që ata takohen në Barcelonë. Lidhjet e miqësisë po bëhen më të forta. Pjesë e grupit janë edhe Marc Ter Stegen dhe bashkëshortja e tij, por këtë herë nuk e ndanë mbrëmjen me të tjerët.

Kështu e kanë kaluar natën e ndërrimit të viteve
Kështu e kanë kaluar natën e ndërrimit të viteve
Kështu e kanë kaluar natën e ndërrimit të viteve

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Close