Shkupi me dy mungesa ndaj Akademia Pandevit

Shkupi do të ketë hendikep dy mungesa në ndeshjen e nesërme ndaj Akademia Pandevit. Trajneri i bardhekaltërve Umit Kara nuk do të mund të llogarit në shërbimet e Filip Gligorovit.

Ndërkohë është mbyllur gjysmë-sezoni para kohe për futbollistin Elvin Junuszada, pasi i njejti ka pësuar lëndim (plasje të kockës) në këmbë, në një seancë stërvitore dhe nga Shkupi njoftojnë se rehabilitimi i tij do të zgjasë më shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close