Lexuesi i drejtohet Micit: Thirje publike të kthesh shorcet te Shkëndija

Një fotografi e ditës së djeshme nga seanca stërvitore e FC Prishtinës ka bërë shumë bujë në hapsirat mbarëshqiptare. Mbrojtësi i majtë i Prishtinës, Gledi Mici u shfaq në ushtrime zyrtare me shorca të ish-skuadrës së tij, Shkëndijës së Tetovës. Imazhi mori dhenë gjithandej, e u komentua shumë nga gjitha anët. Në mesin e shumë komenteve nga më të ndryshmet, spikat një pikërisht në fan pagen e Sportmania-s.

“I bëjmë thirrje publike të kthejë shorcet”, shkruan një lexues duke i’u drejtuar me batuta Micit, që do ketë marrë me vete uniformën e Shkëndijës dhe të cilën nuk heziton ta vesh edhe publikisht.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close