Enis Bardhi me Levanten sonte ndaj Valjadolidit

Enis Bardhi sonte me Levanten nga ora 19:00 do të përballen si mysafir me Valjadolidin në kompeticionin e Kupës së Mbretit. Interesant fakti është se vetëm disa ditë më parë dy ekipet u ndeshen në kuadër të La Ligas dhe në Valencia barazuan 2:2. Bardhi në atë ndeshje luajti në 6 minutat e fundit, duke shënuar kthimin e tij në fushat e blear pas pauzës dy muajshe shkaku i dëmtimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close